I denna kategori har vi allt i ljudväg som kan vara användbart för dina stick- och virkprojekt. Det handlar om skallror, speldosor, speldosor, speldosor, klockor och många andra tillbehör. Vi har i stort sett alla typer av produkter som kan ge ifrån sig någon form av ljud.
Skallror, skallror och bjällror - Stort urval
Först och främst har vi ett stort urval av skallror och bjällror, som du hittar i många olika varianter. Det finns gott om möjligheter att göra dina projekt lite roligare med dessa produkter. En skallra, skallra eller bjällra är särskilt lämplig för juldekorationer, hundleksaker eller barnleksaker. Du kan till och med fästa en skallra i slutet av en halsduk, till exempel om du vill ge din halsduk en unik touch. Möjligheterna är oändliga och det råder ingen tvekan om att allt fler stick- och virkintresserade arbetar med denna typ av tillbehör. Om du köper skallror får du vanligtvis vägledning om hur många stycken du ska köpa. Det är dock till stor del en smaksak, eftersom det "rätta" antalet bjällror beror på hur högt eller lågt du vill att det skallrande ljudet skall vara.
Klockorna har vanligtvis ett litet öga för sömnad, där de flesta synålar passar genom hålet. Detta gör dem lätta att sy fast om man så önskar. Dessa bjällror levereras vanligtvis i förpackningar där du får skallror och bjällror i olika storlekar. Det finns också möjlighet att köpa en förpackning med blandade färger, där du får små skallror i många vackra färger. Materialet som används kan variera från produkt till produkt. Det vanligaste materialet för den här typen av produkter är metall, som fungerar riktigt bra. Du bör dock vara medveten om att bjällrorna vanligtvis inte är lämpliga att tvätta.
Inom denna kategori finns även bjällror - bland annat julbjällror, som kan bidra till att skapa en mycket speciell stämning. Julklockor är förstås mest lämpade för julsäsongen, där de kan användas till julstrumpor om du uppskattar strumpor med ett mysigt ljud.
Priset på dessa bjällror beror på vilket material du föredrar, hur stora de ska vara och inte minst hur många stycken du vill köpa. Av den anledningen erbjuder vi volymrabatter där du kan spara extra mycket pengar om du köper ett större antal bjällror och skallror åt gången.
Skallror, speldosor och speldosor av hög kvalitet
I denna kategori har vi också ett brett urval av skallror, speldosor och speldosor, som också finns tillgängliga till fasta låga priser. En skallra är lämplig för nallebjörnar, skallror, dockor - och alla andra leksaker för den delen. En skallra är vanligtvis en plastlåda som innehåller en liten boll som ger ifrån sig ett ljud när den träffar lådans kanter. Ju fler skramellådor du samlar i en leksak, desto högre blir skramelljudet. Så du kan i princip bestämma hur högt du vill att ljudet ska vara. Leksaker med skallror är en hit bland små barn, eftersom skallrorna ger leksaken ett nytt slags liv. Alternativt kan du välja att köpa en skallerboll, som faktiskt fyller samma behov. Ljudet som den ger ifrån sig kan jämföras med det ljud du känner igen från en skallra. Om du är mer förtjust i skaller- eller speldosor är förstås en smaksak. Hur som helst hittar du båda typerna av produkter i vårt sortiment, där vi säljer allt inom ljud för stick- och virkprojekt.
Dessutom har vi ett stort urval av speldosor och speldosor som också bjuder på charm i en klass för sig. Med en speldosa är det typiskt möjligt att spela ljuv musik tack vare en gammaldags lindningsmekanism. Den kan alltså beskrivas som en liten speldosa där du kan spela välbekanta melodier till glädje för både barn och vuxna. En speldosa - även kallad speldosa - kan i princip användas för sig själv, men det vanligaste är att den används till en nallebjörn eller en hemmagjord mobil. I de flesta fall är det inte nödvändigt att förse dessa speldosor med batterier, eftersom dosorna fungerar med en urverksmekanism. Ju högre du drar i handtaget, desto längre fortsätter den vackra melodin. En speldosa är en stor hit när du ska få barnen i säng eller bara för att lugna ner dem efter en hektisk dag.
Vi utökar regelbundet vår kategori med alternativa produkter som uppfyller samma ljudbehov. För närvarande erbjuder vi Bird Chirping, som är ett härligt fågelljud för mjukisdjur och leksaker. Den består av en speciell cylinder som kan avge fågelkvitter. Den här cylindern är särskilt lämplig för stick- och virkprojekt för barn och bebisar.
I vår tillbehörskategori hittar du också ett stort urval av vadd och knappar, som också finns i alla former och storlekar.
Australia